Kubek na zamówienie


Fantastyczny proces wczorajszego tworzenia: Kubek ozdobiłam techniką decoupage. Jako, że jest odpowiednio zabezpieczony może być normalnie użytkowany. Woda nie jest mu straszna :-) 

PRZED 


PO
3 komentarze:

 1. dodano: 19 lutego 2012 8:38
  Witam :) Odnoszę wrażenie, że z techniką serwetkową można wszystko :-) Dziękuję za ciepłe słowa. Bloog jest jeszcze świeżutki, działa zaledwie 45 dni i powoli pokazuję w nim mój świat. Kiedy otrzymuję komentarz i czytając go również jestem onieśmielona. Mam nadzieję, że kiedyś będzie Tu więcej odwiedzających i mi przejdzie :-) Pozdrawiam :)
  autor nabiegunachArt
  blog: nabiegunachart.bloog.pl
  dodano: 19 lutego 2012 6:07

  Pojęcia zielonego nie miałam, że można decoupażować CERAMIKI ;) Wyszedł smakowicie, szczególnie mam ochotę na ciastko ze środka... I wiesz, pierwszy raz jestem pierwsza (troszkę mnie to onieśmiela) Rozglądałam się i tu pięknie jest. Powodzenia
  autor Maryś
  blog: omalowaniu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet się nie zorientujesz, jak tu będzie tłumnie drzwiami i oknami, przecież Ty masz złote ręce, to jest taki ciepły DAR, i dziewczynkę, której to wszystko możesz przekazać, ja będę czekała na wnusię ;))))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, znjaduję wiele przyjemności dzieląc się moją pasją :) Dziewczynka jest bardzo chętna, czasami nawet aż za bardzo :):):)
   Będziesz czekać na wnusię? A rozumiem teraz, będziesz Chciała przekazać tę magię jaką stworzyła Twoja Babcia? Życzę Ci tego z całego serca :):):)

   Usuń

Copyright © 2014 sylwiitwory , Blogger