Kolorowe owoce z lukru plastycznego

Jest mandarynka, czereśnia i gruszka. Była jeszcze śliwka. 
Wszystkie wymienione owoce znalazły się niespodziewanie w rączkach córki, śliwka nie wytrzymała :) Żal był wielki gdyż była wyjątkowo udana.
Ale najbardziej dumna jestem z poobijanej (spadu) gruszki. Są pęknięcia, przebarwienia i siniak :)
17 komentarzy:

 1. SAMA bym zjadła - na FB się pytałam - ale już pytanie nie ważne (czy są do zjedzenia?) hihihi
  No to wiem, że są - ze mną jak z Twoją CÓRECZKĄ - długo by nie wytrzymały w tej pięknej formie
  MISTRZYNI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)
   Z tym słodkim podjadaniem mojej M wydaje się, że to moja wina. Od samego początku były dla Niej same suszki owocowe (chciałam uchronić Ją od mojego losu) a ja sama podjadałam. Musiała kiedyś zobaczyć co wyprawiam z czekoladkami :/
   ... Mistrzynią Maryś będę wtedy kiedy przestanie rządzić mną przypadek... ale to miło coś takiego o sobie przeczytać. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Mmmmm.. ja się Martynce wcale nie dziwię, pewnie Ci nie uwierzyła, że owoce nie są prawdziwe i chciała skosztować. Sama miała bym wątpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mandarynka jak prawdziwa, gruszka apetyczna ale najbardziej powaliła mnie czereśnia, lato przypomniała i nasze stare czereśniowe drzewo. Pierwszy raz widziałam owoce zrobione z tego materiału i jestem pod wielkim wrażeniem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zjadłabym sobie czereśnie, prosto z drzewa, z gałązki... marzenie :)
   Z lukru można wiele :)

   Usuń
 4. Owoców chyba nie można odróżnić od tych prawdziwych...pięknie zrobione!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nabrałam się! Mandarynka wymiata, a gruszka nie do podrobienia:)) Fajne prace, pojęcia nie miałam, ze tak można:)) Uściski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak. Nieskromnie napiszę, że na pierwszy rzut oka wyglądają na prawdziwe :) Ale na upartego można dostrzec goździki i wanilię jako dodatki:) Pozdrawiam :)

   Usuń
 6. No właśnie tez zastanawiałam się czemu "zwykłe" owoce są dziś Twoim obiektem zainteresowania. Okazuje się że owoce "niezwykłe" choć nie do odróżnienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) To miał być komplement. W sensie ze ja ślepa komenda nie od razu doczytałam się że one są z cukru, a nie odróżniłam ich od normalnych owoców. Masz talent i nie, nie obraziłam się :)))))Zmienię skórkę, ale muszę poszukać czegoś odpowiedniego.

   Usuń
 7. Patrzę, podziwiam, wgapiam się w ekran i z zachwytu wyjść nie mogę!!! Teraz masz okazję do przedstawienia śliwek, tylko zrób min. 2-3, żeby przynajmniej jedna wytrzymała do zdjęcia ;))) Słodka Mama, słodka Córcia :) Niedaleko pada śliwka/gruszka/wisienka od jabłoni i od czekolady :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliwki pokażę jak mi przejdzie z lukrem. Już wiem, że lukier plastyczny to nie TO :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 sylwiitwory , Blogger