Kartka z krawatem, tak po męsku

Chyba :)

Jakiś czas temu pisałam, że wygrałam wyzwanie w Craft - Szafie. Niedawno otrzymałam zaproszenie do zaprezentowania się jako Gościnna Projektantka, miałam wątpliwości czy dam radę, ale udało się :)
Moim zadaniem było zaprezentować wyzwaniową pracę PO MĘSKU, obowiązkowo z użyciem krawata, muszki czy fularu... na szczęście interpretacja była dowolna. Na początku planowałam wykorzystać standardowe męskie kolory jakie występują w takiego rodzaju kartkach, czyli czernie, brązy i ich odcienie, ale w końcu sobie poszalałam :) Mam tylko nadzieję, że właściwie zrozumiałam temat :P

Jeżeli Macie ochotę poczytać parę słów o mnie to zapraszam do Craft - Szafy

Dziś czekała na mnie kolejna niespodzianka, tym razem w Szufladzie. Kocyk dla Martynki został wytypowany do Top 5 :)To na razie wszystko... choć nie wiadomo, dzień się przecież nie skończył :)


3 komentarze:

 1. moim skromnym zdaniem temat został wyczerpany, kartka wyszła cydnie, nie dość, że męska to jeszcze z letnim akcentem, nie musze nawet oglądac innych prac żeby wiedzieć, że powinnas zając pierwsze miejsce!!!
  a że kocyk martynki zostanie zauważony to było pewne, dziwi mnie tylko dlaczego tak późno, przecież to prawdziwe arcydzieło. Gratuluję!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten morski dół daje rewelacyjny efekt :-))) Gratuluję !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowna! ale masz wyobraźnię...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 sylwiitwory , Blogger