Koszulka z dziewczynką

Ta koszulka nie jest powalająca, ale jestem z niej naprawdę dumna, bo o ile poprzednie koszulki stworzyłam inspirując się np. serwetką (kto zna ten motyw, na pewno rozpoznał go na mojej koszulce), czy pierniczkami tildy, a nawet renifery, które dokładnie zapamiętałam, kiedy w łapki wpadła mi kilkanaście lat temu, kartka świąteczna.... to, co znajduje się na tej koszulce powstało całkowicie przeze mnie wymyślone. I z tego powodu jestem z malowidła dumna. Podczas szkicowania naszła mnie pewna refleksja.... jak wspomniałam jest to mój pierwszy rysunek, i było mi naprawdę ciężko go zrealizować, przelać na tkaninę, to co w głowie siedzi, myślę, że to kwestia doświadczenia, a na pewno  umiejętności - gdybym miała i jedno i drugie, ten twórczy proces przeszedł by bardzo szybko, i pewnie z większym polotem. Zrozumiałam też, co znaczy wyrażenie, że ciężka praca to większa część sukcesu, a ta mała reszta to talent... i tak się zastanawiam... Jesteście świadkami moich początków, i jeżeli wytrwacie przy mnie dzielnie, oglądając moje malarskie wypociny, to co Wam dane będzie oglądać w przyszłości? :)
12 komentarzy:

 1. Twoje koszulkowe malunki są genialne! Ta panienka jest słodka i urocza. Doskonale rozumiem o czym piszesz! Czasami coś siedzi w głowie, ale nie nie mam pojęcia, jak to urzeczywistnić, bo talentu, umiejętności lub środków brak... Ty nie musisz się przejmować - Twoim malunkom nic nie brakuje. Są przepiękne!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie żartuj! Ale cudownie Ci wyszło, podziwiam za talent i te drobne detale perfekcyjnie! Nic, zachwycam się dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiekna jeszcze w takim klimacie światecznym no bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Koszulka cudowna; choć zimowa, a niezwykle ciepła i pastelowa.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny malunek! Maluj, maluj- pięknie Ci to wychodzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękna!!! pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładna koszulka! Ogólnie świetna stylizacja dla małej damy! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękna! Musiałaś się naprawdę przy tym napracować. Mocno Ci kibicuję i nawet nie mogę sobie wyobrazić, co to będzie dalej, skoro to dopiero początki :-) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 sylwiitwory , Blogger