Ślubny exploding box

Jak ja uwielbiam takie prace, przy których, mogę dzióbać i dzióbać, że te tworzenie nie jest narzucone przez kogoś, tylko ja sama sobie ten temat narzucam, i że nigdy nie wiem, jaki będzie efekt końcowy. Takie tworzenie uwielbiam!
Ten exploding box powstał właśnie na takich warunkach. Cały tydzień nad tym pudełkiem pracowałam (oczywiście gdybym miała możliwość zrobiłabym znacznie szybciej), nie wykorzystałam ani jednego gotowego elementu, wszystko wycinałam sama, łabędzie stworzyłam z masy chlebowej... no po prostu jestem zadowolona. I szczęśliwa. Tworząc czuję się szczęśliwsza.
Pudełko ma podwójne kartki, i skrytki; jedna na pieniądze, druga na życzenia... tak sobie myślę, oglądając zdjęcia (bo one jednak skromne są, nie oddają całej wyjątkowości - tych zgrubień, trawy sterczącej, ciężaru stron, błyszczących elementów...), że jednak by poczuć jak bardzo wyjątkowa jest ta "kartka", trzeba by było ją mieć choć na chwilę w dłoniach. No ale dobrze, koniec gadania, pokazuję mój kolejny  (tzn. trzeci) exploding box.
Jeden z nich można zobaczyć Tutaj


12 komentarzy:

 1. Wow! Zapiera dech w persi! Gelnialnr cudo wow!♡.♡ a ile pracy musialas w to włożyć. Szacun!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Taka narwana jestem, że kartką zachwycałam się do momentu kiedy nie ustaliłam, co będę robić następne. Teraz już jest postanowione, co nowego powstanie i ślubny exploding tak mnie już nie zachwyca.Już nie jest tak wspaniała, bo w wyobraźni widzę nową poduszkę :) Dziękuję za komentarz, pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Ależ pięknie. Wymagało to na pewno wiele pracy, ale efekt zachwycający!
  moc uścisków:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagało, ale co to za praca? Kiedy to sama przyjemność :) Również ściskam :)

   Usuń
 4. przepiękna praca, pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czadowy Box ! Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka . Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacja! Nie mogę przestać oglądać :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Praca rewelacyjna. Jestem zachwycona. Pozdrawiam cieplutko i czekam na dalsze prace :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 sylwiitwory , Blogger