O mnie

Na imię mam Sylwia i zajmuję się tworzeniem. Wszystkiego :) I Jest mi bardzo miło Ciebie tu gościć
Jestem mamą 9 letniej Martynki i 4 letniego Przemka. Ich pojawienie się na świecie sprawiło, że ten blog przestał być miejscem, w którym zajmuję się wyłącznie rękodziełem.
Od 2017 roku, na kolejnych stronach pojawiać się będą słowa o sprawach, które obok rękodzieła są dla mnie ważne.
Bardzo się cieszę na myśl o tych zmianach, bo kiedy się okazało, że czasu na tworzenie nie mam, w ilościach jakie miałam przed pojawieniem się drugiego dziecka to miałam poczucie, że stoję w miejscu, a samo zajmowanie się tym wszystkim, co potrzebne by dom funkcjonował zupełnie mi nie wystarczało.
 Na ten rok postawiłam sobie wiele celów, mam nadzieję, że większość uda mi się spełnić. Wraz z pierwszym postem zacznę naukę robienia zdjęć tego, co nie jest samym  wytworem moich rąk. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, jeżeli przez ostatnie 5 lat robiłam zdjęcia wyłącznie stworzonego przez siebie rękodzieła, to zrobienie spontanicznego zdjęcia podczas spaceru, może nastręczać trochę problemów.
Dotychczas twory jakie powstawały spod moich rąk, pokazywane były w sposób wystawowy, teraz chciałabym moje rękodzieło ożywić i wkomponować jako dekorację, lub jako element ubioru czy ukazać jego formę użytkową.
Obok rękodzieła jest jeszcze kuchnia, w której spędzam większość czasu. Wszystkie przepisy jakie pojawią się na blogu będą mojego autorstwa, wymyślone w trakcie codziennego kucharzenia.
Przy okazji postaram się przemycić moje trudy wprowadzania do kuchni zdrowego odżywiania.
... Pozdrawiam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 sylwiitwory , Blogger