O mnie

Jestem mamą 8 letniej Martynki i 3 letniego Przemka. Ich pojawienie się na świecie sprawiło, że ten blog przestał być miejscem, w którym zajmuję się wyłącznie rękodziełem.

 Od tego roku, na kolejnych stronach pojawiać się będą słowa o sprawach, które obok rękodzieła są dla mnie ważne.
Bardzo się cieszę na myśl o tych zmianach, bo kiedy się okazało, że czasu na tworzenie nie mam, w ilościach jakie miałam przed pojawieniem się drugiego dziecka to miałam poczucie, że stoję w miejscu, a samo zajmowanie się tym wszystkim, co potrzebne by dom funkcjonował zupełnie mi nie wystarczało.
 Na ten rok postawiłam sobie wiele celów, mam nadzieję, że większość uda mi się spełnić. Wraz z pierwszym postem zacznę naukę robienia zdjęć tego, co nie jest samym  wytworem moich rąk. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, jeżeli przez ostatnie 5 lat robiłam zdjęcia wyłącznie stworzonego przez siebie rękodzieła.
Dotychczas twory jakie powstawały spod moich rąk, pokazywane były w sposób wystawowy, teraz chciałabym moje rękodzieło ożywić i wkomponować jako dekorację, lub jako element ubioru czy ukazać jego formę użytkową. Chciałabym również spróbować zachęcić czytelników do samodzielnego tworzenia, to byłoby moim marzeniem zrzeszyć koło siebie grupę osób, tak jak ja uważających tworzenie za wspaniałą przygodę ;)
Obok rękodzieła jest jeszcze kuchnia, w której spędzam większość czasu. Wszystkie przepisy jakie pojawią się na blogu będą mojego autorstwa, wymyślone w trakcie codziennego kucharzenia.
Przy okazji postaram się przemycić moje trudy wprowadzania do kuchni zdrowego odżywiania.
Na imię mam Sylwia i zajmuję się tworzeniem.
Jest mi bardzo miło Ciebie tu gościć... Pozdrawiam! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz